PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale

Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji pn.: „Partnerstwo publiczno-prywatne. Potencjał, Postęp Przyszłość”. Konferencja odbędzie się 2 grudnia (środa) w Pałacu Lubomirskich (Plac Żelaznej Bramy 10) w Warszawie.

 

 

 

Partnerstwo publiczno-prywatne z trudem, acz dużą determinacją przebija się jako formuła realizacji zadań publicznych w Polsce. W ciągu ostatnich 6 lat nastąpił blisko czterokrotny wzrost liczby inwestycji realizowanych z wykorzystaniem tego modelu. W roku 2015 roku podpisana została umowa na realizację pierwszego rządowego projektu ppp, co może się przyczynić do tego, aby ten rok został uznany za punkt zwrotny w dalszym rozwoju tej formuły w Polsce.

Czy formuła realizacji zadań publicznych we współpracy z partnerem prywatnym ma szansę stać się równoważnym modelem realizacji zadań publicznych do dotychczasowych metod?

 

W programie konferencji zaplanowano prezentację innowacyjnego narzędzia, które wspomoże instytucje publiczne we wstępnej weryfikacji zasadności realizacji planowanego przedsięwzięcia w formule ppp – Komparatora PPP. Ponadto, w ramach prezentacji dobrych praktyk ppp przedstawione zostaną przedsięwzięcia ppp pn. „Zagospodarowanie północnego Cypla Wyspy Spichrzów w Gdańsku” oraz „Zarządzanie Sosnowieckim Parkiem Naukowo-Technologicznym”.

Na konferencji odbędzie się uroczyste zamknięcie IV edycji Konkursu 3P, inicjatywy, której celem jest upowszechnienie formuły partnerstwa publiczno-prywatnego wśród podmiotów publicznych i przedsiębiorców i zwiększenie udziału tego typu współpracy w rynku inwestycyjnym i usługowym w kraju.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli instytucji publicznych i przedsiębiorców oraz wszystkie osoby zainteresowane polskim rynkiem ppp. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Program konferencji - pobierz.

Rejestracja na konferencję odbywa się on-line, za pomocą formularza – pobierz.


 

 

 

Utworzony: 2015-11-20 10:15:05


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego